Tomasz Maleszewski - blog

Nowy cennik

W związku z wzrostem cen rynkowych wizyt lekarskich we Wrocławiu, od 01.12.18 nastąpi wzrost ceny za wizytę psychiatryczną i kolejne wizyty seksuologiczne ze 120 zł na 130 zł ( gabinet we Wrocławiu ). Dotyczy to osób rozpoczynających leczenie od 01.12.18. Koszt wizyty dla pacjentów, którzy rozpoczęli leczenie przed 01.12.18 pozostaje bez zmian ( 120 zł).

Nowe dni przyjęć we Wrocławiu.

Z uwagi na duże zainteresowanie z Państwa strony moim gabinetem, od października 2018 będę przyjmował we Wrocławiu dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki. W poniedziałki będą to godziny przed i po południowe a w czwartki tak jak do tej pory godziny popołudniowe. Dziękuję i zapraszam.

Vulvodynia, pochwica i anorgazmia.

Od poczatku 2018 roku wspólpracuję z panią ginekolog i rehabilitantką mięśni miednicy w celu wspólnego leczenia vulvodynii i pochwicy. Obie panie zostały przeze mnie odpowiednio przeszkolone w badaniu i prowadzeniu terapii dysfunkcji seksualnych u kobiet. Według najnowszych zaleceń takie multidyscyplinarne podejście daje najlepsze efekty w leczeniu tych chorób. Pierwsze pacjentki uzyskały już poprawę po terapii prowadzonej przez ze mnie i mój zespół.