Tomasz Maleszewski - blog

Certyfikat jakości 2018

Miło mi Państwa poinformować, że w 2018 roku podobnie jak w 2017 udało mi się uzyskać certyfikat jakości przyznawany przez serwis „Znany Lekarz”. Certyfikaty przyznawane są na podstawie wystawianych opinii.
Bardzo wszystkim dziękuję moim pacjentom za wsparcie. Stanowi to dla mnie inspirację do dalszej pracy, podnoszenia kwalifikacji i poprawiania jakości leczenia.

Nowy cennik

W związku z wzrostem cen rynkowych wizyt lekarskich we Wrocławiu, od 01.12.18 nastąpi wzrost ceny za wizytę psychiatryczną i kolejne wizyty seksuologiczne ze 120 zł na 130 zł ( gabinet we Wrocławiu ). Dotyczy to osób rozpoczynających leczenie od 01.12.18. Koszt wizyty dla pacjentów, którzy rozpoczęli leczenie przed 01.12.18 pozostaje bez zmian ( 120 zł).

Nowe dni przyjęć we Wrocławiu.

Z uwagi na duże zainteresowanie z Państwa strony moim gabinetem, od października 2018 będę przyjmował we Wrocławiu dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki. W poniedziałki będą to godziny przed i po południowe a w czwartki tak jak do tej pory godziny popołudniowe. Dziękuję i zapraszam.